Malonogometaši LIKA ŠPORTA sjajni u drugoj hrvatskoj malonogometnoj ligi

Objavljeno: 28/10/2024

GOSPIĆ- Malonogometaši Lika športa odigrali su još jednu odličnu utakmicu i na gostovanju su svladali Zagreb 92 3:1. U sklopu druge hrvatske malonogometne lige, regija Centar izbili su na prvo mjesto na ljestvici. Lika šport je imala inicijativu tijekom prvog poluvremena, a rezultat toga je prednost koju je osigurao Ostović nakon odlične reakcije. U drugom poluvremenu gostujuća momčad povećava prednost na tri pogotka poslije pogotka Krznarića u 22.minuti i Dizdara u 28.minuti. Poslije toga domaća momčad kreće „na sve ili ništa“, pa se domaći vratara Ježić više nalazio u protivničkoj polovici nego pred svojim vratima. Dolazilo je do grešaka koje gosti nisu iskoristili. Ipak, u 33.minuti pojavio se tračak nade za domaću momčad kada je Crnov savladao dotada nesavladivog Jurišića. Trener Dalibor Lovrić je pokušao sve kako bi se došlo do povoljnijeg rezultata za domaćina. U takvoj igri dolazi do gostujućeg kontranapada gdje se Krznarić našao usamljen na metar od domaćih vrata i umjesto mreže pogodio stativu, zbog čega nitko nije previše žalio jer se ovom pobjedom Lika šport „usidrila“ na prvom mjestu i čeka rezultate ostalih utakmica 3.kola. MNK“Lika šport“ je slobodna u 4.kolu, a u 5.kolu druga momčad Dinama stiže u Gospić, pa je ova pobjeda najbolja pozivnica gledateljima za dolazak na malonogometnu poslasticu.